Masz coś niezwiązanego z żadnym z dostępnych for? A może chcesz po prostu poznać nowych ludzi? To miejsce właśnie dla Ciebie.

Moderator: MaxFloRec

17 lis 2017, 12:45
Member
  • Podziękował : 0 razy
    Otrzymał podziękowań: 0 razy

Miałam kupić sobie gucci guilty, ale prawie w osttaniej chwili zmieniłam zdanie....jest coś "soczystego" w chloe, coś rzeźkiego i słodkiego zarazem, coś, co mnie pociaga w tym zpachu i mogę wąchać i wąchać i ciągle mam wrażenie, że jeszcze nie złapałam esencji tego zapachu i więcej wąchać, i jeszcze,-DDD Ale mogłabym mieć całą perfumerię!!!!!!! i gucci i be delicious, i coco mademoiselle i nie wiem co jeszcze... Mam nadzieję tylko, że dobrze wybrałam, jezu....tak rzadko kupuje, pierwszy raz kupiłam coś tak dobrego, tzn raz miałam takie dobre perfumy, ale to rodzice mi kupili, a teraz sama. Wącham próbki i się upewniam...ładne to gucci, jejku...

24 lis 2017, 17:21
Member
  • Podziękował : 0 razy
    Otrzymał podziękowań: 0 razy

kupiłam juz;-ppp
miałam kupić gucci, ale zmieniłam zdanie
wiecie...tyle co ja przez ostta nie 3 miesiące wydałam na słodycze, to miałabym juz dwa takie perfumy....;-((( dlatego stwierdziłam, że w kolejnych miesiącach tyle nie będę żreć, za to od razu kupię perfumy- właśnie po to, by nie miec tyle kay na słodkie

Powrót do Hyde-Park