Masz coś niezwiązanego z żadnym z dostępnych for? A może chcesz po prostu poznać nowych ludzi? To miejsce właśnie dla Ciebie.

Moderator: MaxFloRec

14 kwi 2017, 12:11
Member
  • Podziękował : 0 razy
    Otrzymał podziękowań: 0 razy

Otwieram swoj� pierwsz� restauracj�. Chcia�bym si� dowiedzie� jakie meble powinny si� w niej znale��.

17 maja 2017, 15:21
Member
16 sie 2017, 11:07
Member

Meble restauracyjne http://icon-concept.pl/oferta/meble-restauracyjne/ powinny być nie tylko trwałe i funckjonalne, ale również zgodne z wizerunkiem danej restauracji. Ja skorzystałem z pomocy firmy icon Concept, która oferuje:

- stoły i stoliki konsumpcyjne,
- bary i lady wydawcze,
- podwieszane elementy baru, restauracji wykonane ze stali,
- regały i szafki,
- podwieszane dekoracyjne konstrukcje sufitowe ze stali,
- ścienne panele z cortenu i innych rodzajów stali, cięte laserem w dowolnym kształcie,
- szklane ściany,
- szklane drzwi przesuwne.

Jestem bardzo zadowolony z efektu jaki udało nam się wspólnie uzyskać. Goście chętnie spędzają czas w mojej restauracji i nierzadko stają się moimi stałymi klientami.

17 sie 2017, 11:23
Member

Trwałe, na pewno nie żadne sklejki.

17 lis 2017, 21:20
Member

Zależy od stylu restauracji, co podajecie, w jaką klientelę celujecie. Od siebie powiem, że ważne jest oświetlenie, pozwala nadać niesamowity klimat. Warto zainwestować w ciekawe lampy nad każdym stolikiem

Paski LED - tworzymy oświetlenie
20 kwi 2018, 17:29
Member

Mi się zawsze podobał taki nowoczesny styl, jak np. na culinaeinbaukueche.de wraz z litym drewnem i matowymi wykończeniami frontów. W takim stylu widziałbym też restaurację.

08 maja 2018, 13:02
Member

hej,
w restauracjach bardzo ważne jest wnętrze, dobry efekt można uzyskać za pomocą ciekawych kloszów do żyrandoli, tutaj https://www.sklep.kaja.com.pl/klosze-do ... 61_75.html znajdziecie efektowne klosze od szklanych po plastikowe i nie tylko - polecam obszerne klosze w jasnych barwach :)

18 maja 2018, 13:11
Member

Moim zdaniem w żadnej restauracji nie powinno zabraknąć systemu klimatyzacji. Jest ona przydatna w każde lato i od razu miło jak się wchodzi do takiego klimatyzowanego pomieszczenia. Jeśli ktoś chciałby sobie zamontować taką klimatyzację kasetonową, to polecam sprawdzić ofertę Chigo http://chigo.pl/produkty/klimatyzatory-kasetonowe/. Korzystałem z ich usług nie raz i zdecydowanie mogę polecić tę firmę każdemu.

29 maja 2018, 13:49
Member

Zauważyłam że meble w restauracjach i kawiarniach w tych czasach niczym nie różnią się od tych zwykłych mebli ze sklepu np. z IKEA. Przejrzyj sobie katalogi jadalni, znajdziesz coś na pewno.

27 cze 2018, 09:39
Member

u nas cała restauracja się odmieniła jak dokupiliśmy wyjątkową obudowę do wkładu kominkowego z http://www.kominki-elmes.pl/obudowy-kominkowe-pl.html kamień połączony z metalem dodał magii i tajemniczości :D gościom bardzo się podoba

Następna strona

Powrót do Hyde-Park