Masz coś niezwiązanego z żadnym z dostępnych for? A może chcesz po prostu poznać nowych ludzi? To miejsce właśnie dla Ciebie.

Moderator: MaxFloRec

20 sty 2017, 00:30
Member
  • Podziękował : 0 razy
    Otrzymał podziękowań: 0 razy

Zastanawiam się, na czym tak zaoszczędził obecny Nest Bank, że oferuje darmowe konto i kartę? Taką ofertę ma obecnie tylko ten podmiot, który wcześniej funkcjonował również pod nazwą Bank SMART. Mam nadzieję, że nie oszczędzano na bezpieczeństwie. Zresztą wszyscy znamy sytuację z darmowymi kontami, które po pewnym czasie mogły stawać się płatne. 8)

Jednak przyznam że bank NEST pod tym względem dość długo trzyma już fason, więc konto osobiste nadal jest za free. Choć zapewne z czasem mogą się pojawić dodatkowe opłaty. Z drugiej strony przecież widoczne na stronie http://finansenaplus.pl/nest-bank-konto-opinie-oplaty/ opinie bank nest ma bardziej pozytywne od większości konkurencji. Więc myślę, że nie ma się czego bać. <geek>

Edit. Jestem zadowolnym klientem nadal i nic nie wskazuje aby to się mało zmienić.

Ostatnio edytowano 15 lis 2018, 18:22 przez marss, łącznie edytowano 2 razy
20 sty 2017, 00:33
Member

Nie chodzi tutaj o oszczędzanie na bezpieczeństwie. Po prostu Nest Bank jest nowym podmiotem na rynku i musi zdobyć odpowiednią liczbę klientów. Nie ma lepszego wabika na użytkowników, niż zaoferowania im darmowego zestawu produktów i usług. W tym przypadku są to konto osobiste, karta debetowa oraz sieć bankomatów. Niedawno do udogodnień oferowanych przez instytucję dołączyły darmowe wpłatomaty sieci Euronet.

20 sty 2017, 00:48
Member

Takie rozwiązania są OK. Jednak czytając sądzę, że na pewno trochę czasu mini za nim będą mieli tyle klientów co bz wbk albo ing.

20 sty 2017, 00:49
Member

Nawet PKO BP dla swojej elektronicznej wersji konta wprowadził istotne opłaty dopiero po kilku latach.

20 sty 2017, 00:50
Member

Słyszałem o chorobach wieku dziecięcego. Zwłaszcza na samym początku gdy konto weszło na podobno miało jeszcze rynek miało dość drobne luki w systemie.

20 sty 2017, 00:50
Member

Niby tak, ale najważniejsze, że jak twierdzisz uporano się z nimi bardzo szybko, co zaowocowało nagrodami dla tego banku na konkursach.

20 sty 2017, 00:52
Member

To nie do końca jest prawdą, że na początku były jakieś luki. To były zwykłe chwilowe błędy w panelu, które teraz w każdym banku się zdarzają.

Member

Uporano się z nimi jeszcze gdy testowano panel demo dla Banku SMART. :]
Sądzę, że kryzys nie ominął praktycznie wszystkich banków. Nie tylko tych działających w Europie. Również prowadzących działania finansowe w Polsce. Sądzę jednak że instytucje rezydyjące w kraju kryzys dotkął w niewielkim stopniu. W porównaniu do zagranicznych banków, tutaj recesja obeszła się z tymi podmiotami zdecydowanie łagodniej. Zarówno w skali spadku sprzedaży jak też wyników finansowych. Za sprawą kredytów chwilowe problemy miał opisywany tutaj Bank Millennium oraz Getin Bank. Jednak kryzys już dawno zażegnano i obecnie opinie o tych bankach oraz rekomendacje nadzorców znów są pozytywne. Tym bardziej że mam konto Millennium bank recenzja jaką przeczytałem i opinie na innych blogach są wiarygodne. Wiedząc, jak działa taki rachunek oraz wertując dokładnie tabelę opłat i prowizji jestem spokojny na przyszłość. 8)

Ostatnio edytowano 07 gru 2018, 16:36 przez udeg, łącznie edytowano 1 raz
Member

Doczytałem i to super, że Nest bank jest kontrolowany systematycznie przez KNF tak jak i inne banki.

31 sty 2017, 14:26
Member
Następna strona

Powrót do Hyde-Park