Dział poświęcony produktom w sklepie, oraz informacji dotyczących samego sklepu.
http://www.sklep.maxflorec.pl

Moderator: MaxFloRec

Legalne mp3..?

..trafiony pomysł
9
16%
..chyba zacznę kupować
1
2%
..wolę oryginalne płyty CD
48
83%
..to nie dla mnie, ja ściągam za free
0
Brak głosów

Liczba głosów : 58

06 sie 2009, 02:14
Member
  • Podziękował : 0 razy
    Otrzymał podziękowań: 0 razy

Pomimo tego że mam różne płyty w oryginale i na dysku to często odpalam je w odtwarzaczu np. na imprezach albo jak mam odpowiedni nastrój 8-)

Obrazek Obrazek

"Wielu podobnych mi, powinno się złożyć na pomnik dla muzyki, która podarowała nam tyle lat szcześcia..."
11 sie 2009, 11:31
Member

Ja tam zbieram wszystko co hiphopowe. Płyty, kasety, winyle... uzupełniają się

31 sie 2009, 16:17
Member

...

bo i tak podejzewam ze wiekszosc tutaj nawet 1 cd nie ma ;)a 350GB na twardym albo wiecej

To pogadaj z Iwo albo Wiki. Nie oceniaj tak szybko innych... :lol: Jak masz swoją kolekcję to mamy od tego specjalny wątek. Możesz tam przykozaczyć ;-)

Dobro zawsze powraca ... ale w róŻnych jego postaciach
31 sie 2009, 16:46
Member

Zapchane Jelito napisał(a):bo i tak podejzewam ze wiekszosc tutaj nawet 1 cd nie ma ;)a 350GB na twardym albo wiecej ...

Chyba troche zbyt surowa ocena, szczególnie jak na nowego użytkownika, który nie zna forumowiczów.
Moim zdaniem jeśli chodzi o kupowanie płyt to sytuacja się poprawia, ludzie coraz chętniej sięgają po oryginały, a szczególnie tutaj na forum są asy z takimi kolekcjami, że głowa mała ;-)

31 sie 2009, 18:08
Member

Piotrek napisał(a):
Zapchane Jelito napisał(a):bo i tak podejzewam ze wiekszosc tutaj nawet 1 cd nie ma ;)a 350GB na twardym albo wiecej ...

Chyba troche zbyt surowa ocena, szczególnie jak na nowego użytkownika, który nie zna forumowiczów.
Moim zdaniem jeśli chodzi o kupowanie płyt to sytuacja się poprawia, ludzie coraz chętniej sięgają po oryginały, a szczególnie tutaj na forum są asy z takimi kolekcjami, że głowa mała ;-)
Jak się kogoś mierzy swoją miarką... 8-)

Życie nasze składa się z krótkich momentów
Cudownych chwil czy przykrych incydentów

-http://nasza-klasa.pl/profile/3214051
-http://www.lastfm.pl/user/scullynka
-http://www.facebook.com/profile.php?id=100001593393194
01 wrz 2009, 12:14
Member

Nie ckcialem nikogo urazic , poprostu znam realia I tyle. I prosze sie nie napinac przed monitorem , ja nie pisalem o sobie bo bym sklamal jak bym o sobie tak napisal {nie mam 350 gb muzyk}i, moze sytuacja sie poprawia ale to za malo . Mam duzo znajomych ja wiekszosc z nas I to na ich podstawie tak napisalem ... Nvm zreszta pozdrawiam

Dobro zawsze powraca ... ale w róŻnych jego postaciach
03 wrz 2009, 08:59
Member

CD - po staremu

Wódko - siostro moja.

05 wrz 2009, 10:19
Member

Dla mnie tak samo - CD. Inne opcje nie wchodzą w grę i raczej się to nie zmieni. Jak potrzebuję mp3, to sam sobie zrzucam z najwyższą możliwą jakością i najlepszym modelem akustycznym prosto z oryginalnej płyty. 8-)

25 paź 2010, 20:56
Member

Myśle, że legalne mp3 to bardzo dobry pomysł, choć wiadomo płytka lepsza :-)
Staram się na bieżąco kupować nowości i uzupełniać zaległości ( dopiero stosunkowo niedawno odkryłam polski hip-hop). Naturalnie nie jest to łatwe (czytaj tanie) tym bardziej jeżeli jest się studentem na garnuszku rodziców, i jeszcze wynajmuje się mieszkanie w stolicy, ale zawsze można zaoszczędzić, albo coś sprzedać.
Więc kupuje płytkę, a kopie mp3 mam na dysku, w domu słucham CD, a jak gdzieś wychodze to mp3.
Niestety musze się przyznać, że jak dotąd ściągałam z neta, ponieważ jestem analfabetą komputerowym i poprostu nie potrafie wykonać prostej czynności jaką jest konwersja plików. Chyba czas sie nauczyć!

14 lis 2012, 22:21
Member

Hey, ta oferta znikła? Ja bardzo chętnie bym kupił wav lub mp3 z maxflowrec. Nie kupuje CD generalnie od paru dobrych lat. Dlaczego?

Nie mam CD playera, bo i tak nigdy z płyt muzy nie słucham, tylko z komputera lub z komórki (tak jak większość ludzi w 2012). Do tego jeszcze nie lubię kupować plastyku i generalnie produkcja cd, dvd etc to nie jest ekologicznie pozytywna dla środowiska.

A gdybym już musiał kupić CD (i u kogoś przerzucić treść na kompa) to nie mieszkam w Polce, czyli nie ma sensu szukać jakiegoś sklepu co wysyła za granice.

Na prosto.pl jest super serwis, mogę wszystkie płyty w mp3 lub wav kupić. Super gdyby była taka sama możliwość z płytami macflorec!!

Edit:

Ps. Nie jestem pewny, ale podejrzewam że jak ma się ustawione forum na English, to ma się problemy: "General Error
Language file ./language/en/mods/quickreply.php couldn't be opened."

Pps. Forum sends password in cleartext

Ostatnio edytowano 16 lis 2012, 09:58 przez sluttbruker, łącznie edytowano 2 razy
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do MaxFloSklep - Online