Moderator: MaxFloRec

27 lis 2008, 17:28
Member
  • Podziękował : 0 razy
    Otrzymał podziękowań: 0 razy

Kuba;) napisał(a): pada 'kto ma to w mp3? :D
to powala.

Hehehe. Skoro poleciał teledysk do neta i ludzie mogą go oglądać a płyta była jeszcze nie wydana, więc nic złego w tym nie widzę. Zamiast siedzieć przed komputerem i oglądać to można gdzieś wyjść i słuchać i nie być uzależnionym od komputera :->

Obrazek Obrazek

"Wielu podobnych mi, powinno się złożyć na pomnik dla muzyki, która podarowała nam tyle lat szcześcia..."
27 lis 2008, 19:05
Member

Poza tym nie sadze by komukolwiek z artystów przeszkadzało to ze muzyke sie sciaga, skoro udostepniaja ja na myspycie,sryspacie czy jeszcze czyms innym. Chodzi tu przede wszystkim o oddanie pewnego rodzaju szacunku, który sie nalezy im za włożony wysilek,czas oraz kase KUPUJAC oryginał. Ja sam na przykladzie muzyki LUCa mam sciagnieta homoxymoronomature, teraz planete, które leca sobie w foobarze. Jednak na półeczce stoi oryginał i nie załuje wydanej kasy!

01 gru 2008, 14:43
KSB
Member

Bardzo dobry kawałek. Bardzo dobry przekaz. Bardzo dobry teledysk. Mnie powaliła pewnie rzecz błaha - wejście Fo w refrenie ;-) Chociaż przyznam, że zwrotka Rahima też mi się podobała - a Luc to wiadomo - uwielbiam, jak odkurza asfalt tudzież go prasuje :mrgreen:

01 gru 2008, 17:05
Kaz
Member

Klip jakosciowo nie odbiega od zagranicznych-super wykonanie.Scenariusz teledysku swietny,naprawde.Dla mnie the best byl L.U.C.,ale wszyscy wypadli zajebiscie.Co do tematu glosu Fokusa,ogladam kolejny raz klip i mnie od pierwszego obejrzenia wydaje sie,ze to ze Fokus ma wyraznie glosniejszy glos to zamierzony cel.(sory za maslo maslane).To chyba pytanie do Raha.Skoro jestem przy pytaniach,to kto gra w tle na skrzypcach?

...Zycie mam tylko jedno,
a wszystko czego pragne to trafic w jego sedno...(l.u.c)

Jedyną rzeczą pewną w przyszłosci jest niepewność.(ja)
Poprzednia strona

Powrót do Pokahontaz