Moderator: MaxFloRec

10 lut 2017, 02:21
Member
  • Podziękował : 0 razy
    Otrzymał podziękowań: 0 razy

Nie łap  chłopak czesto tralmy W zyciu po prostu bądź twardym. Bo jak stajesz sie zbyt blady system połamie Ci gnaty. Tutaj nie ma nic na żartu martwy czynnik miesza karty A Ty nie graj tylko karmy nie ma sosu to chuj warty?Ja pierdole ich banały. Człowiek to nie tylko szaty. Ważne ze face jest nie zdarty słuchaj teraz mojej mantry. yyym Sluchaj teraz mądrej mantry...

Pierdolone pierdolenie o tym ze nie jest jak w niebie pretensje miej tylko do siebie bo nie umiesz gdy wiatr wieje. Lepiej szybko zejdź na ziemię Ikar w mieście się rozjebje. Meydey zglaszaj już na glebie tu jest gorzej jeszcze nie wiesz?  tu tu tu jest gorzej jeszcze o tym  nie wiesz.

znieczulica w koło gwizda ludzie schowani w piwnicach. Każda miska smutkiem tryska za miast żyć to na walizkach. Jedna misja do zlociwa i inicjal się umywa tak to bywa znów mielizna dobry pryzmat też  odpływa. No i kicha bania bystra sie marnuje bo chce wychlac... No bo znowu chce coś wychować.

W nozdrzach kryształ w mózgu blizna swoje kretki ma hobbysta. Żywot lekki tak wiem pizda no bo talent tak zanika. Cienka nitka i tak zwisam wina we mnie że korzystam. No bo jak gdy ta modlitwa nie pomaga w tych gonitwach droga z wiencow juz przegnita... Ale nikt w to ziom nie wnika  tak nikt w to kurwa juz nie wnika.
pytam siebie jak wrozbita wróżę by pokonac dystans. I kolejna z losem bitwa glowa w instant gdy jest czysta no i pisze tonac w rymach by nie zapomnieć nazwiska. Chce napisac coś z urwiska skaksć nie chce nie z lenistwa.

14 lut 2017, 17:04
Member
  • Podziękował : 0 razy
    Otrzymał podziękowań: 0 razy

Niestety nic się do niczego nie klei i roi się od błędów. Spróbuj na początek przepisać to w formie w jakiej zazwyczaj zapisuje się zwrotki, tj. wers pod wersem. Zobacz np na Rap Genius zwrotkę Buki z „Nawyków”:

Zmieniłem fajki na najki, na siłkę
LM-y lighty na lucky strike'i, ale w piłkę
Chłopaki, jest fajnie, teraz to feel great
Zmieniłem stanie na przystaniu na jechanie bajcyklem
Chlanie na pływanie, ale zwykłe
Zwykle miałem banię, dziś bania jest zwykle mydlana
Gdy idę na fitness zamiast na imprę do rana
Rano zostaje mi siana, wcześniej to paliłem farmę
I nie chciało już wracać, podobno waliłem karmę
Pływam żabką po saunie, nie po Żabce w parku z alko
A w Biedronce to kupuję jajka, a nie Jack Daniel's, ziom
Zamiast jarania mam nagrania w HD, A-DHD mam od grania
A nie brania białej szmaty
Mam do posprzątania chaty, a nie brania ich na nią
I spania na tym, co do rana przetrwało
Daleko mi do pana z panią, co ma dekalog na strychu
Ale wbijam tam z wiarą zmienić katalog nawyków

Dzięki temu widać rymy i łatwiej ocenić gdzie są błędy, złe rytmizowanie itd.

Potem powiem Ci coś więcej

Powrót do Teksty