Moderator: MaxFloRec

04 kwi 2015, 15:16
Member
  • Podziękował : 0 razy
    Otrzymał podziękowań: 0 razy

Siemanko . Sprawa wygląda tak , że od jakiegoś czasu robie bity i zastanawiam sie poprostu czy się do czegoś nadają . Komentarze i porady mile widziane :D

https://soundcloud.com/patryk-atraszkiewicz

09 kwi 2015, 13:09
Member
  • Podziękował : 0 razy
    Otrzymał podziękowań: 0 razy

Przede wszystkim myślę że masz fajne pomysły. W sumie żaden z bitów nie jest przekomplikowany, dzięki czemu można łatwo wsłuchać się w twoje kompozycje.

Nie jestem specem, więc to co piszę poniżej opiera się na subiektywnych odczuciach.

W "In Da Chaos" schowałeś linię melodyczną i sample daleko za bębnami. Rytm jest fajny -- niby jednostajny, ale kojarzy mi się z takim minimalizmem w stylu Snoop Dogga sprzed paru lat. IMHO, te "orchestral hits" bym wypierniczył -- i tak ledwo je w tle słychać.

"Flow style" -- nie doczekałem się jakiegoś fajnego rozwinięcia, no kurde, nie podoba mi się. Może przydałby się remiks? ;)

"My Soul" -- fajna psychodela, nie wiem tylko, czy "laserki" pasują do takiego oldskulowego klimatu. Stopa też jakoś nie do końca mi pasuje -- po półtorej minuty zaczyna trochę męczyć (może tylko mnie). Za to świetne połączenie sampli, IMHO tworzy ono klimat tego utworu. Ciekawe jak by to zabrzmiało z rapem MC w psycho klimatach, z mocno emocjonalną intonacją. :)

W "Psychodelii" wysokie dźwięki brzmią trochę jak dokręcanie śruby... Na początku wkurzające, zastanawiałem się, czy nie przyciąć trochę wysokich częstotliwości, ale z czasem się przyzwyczaiłem.

"FTS" - fajna stopa w perkusji. Myślałem, że z czasem wrzucisz prowadzącą linię basu na nieco wyższym rejestrze niż stopa.

Powrót do Beaty