11 paź 2009, 21:18
Member
  • Podziękował : 0 razy
    Otrzymał podziękowań: 0 razy

perk1991 napisał(a):Narazie mi się spodobał strasznie kawałek z Majkelem "Insomnia". Czuję jakiś taki dobry klimat w tym kawałku :->

mi tak samo. szkoda ze taki krotki :-/ fajne tez sa: turbo napedy, las to moj dom i ogolnie wszystkie :-D

11 paź 2009, 21:32
Member

Szczerze mówiąc to oprócz Insomni żaden kawałek mi się nie podoba na płycie. Wg. mnie płyta jest strasznie słaba. Oczywiście to jest tylko moja opinia, więc bez spiny fani Skorupa :->

Obrazek Obrazek

"Wielu podobnych mi, powinno się złożyć na pomnik dla muzyki, która podarowała nam tyle lat szcześcia..."
13 paź 2009, 00:00
Member

Ja tam żadnym fanem skorupa nie jestem ani się nim aż tak specjalnie nie jaram, nie mniej potrafię docenić dobry projekt muzyczny.. i myślę że Droga Watażki w pełni zasługuje na to by powiedzieć ze jest to nawet bardzo dobra płyta (wielokrotnie ją przesłuchałem) a co do "insomni" to potwierdzam klimat świetny tym bardziej że skorup wspomina o pracy na nocce w fabryce opla :D nie jestem pewny czy tam pracuje na stałe ale sam wiem że sie marzy na jawie o sennych marzeniach bo rodzina pracuje w podobnej firmie obok.. i wszystko było by ładnie i pięknie gdyby wziął sobie innego MC do tego wałka bo Majkel pojechał po prostu słabo no może średnio i ogólnie psuje to trochę wydźwięk tego całego numeru. Ogólnie lubię właśnie takie projekty z deka specyficzne gówna, które odstają od tego standardowego HH które zna chyba każdy. Nawet moja babcia xD pozdro !

Ostatnio edytowano 02 gru 2009, 23:51 przez dziurLon, łącznie edytowano 1 raz
"czarny, biały, żółty, czerwony, każdy.. puszcza śmierdzące bony!"
13 paź 2009, 15:01
Member

A ja strasznie nie lubię używania słowa "gówno" w pozytywnym znaczeniu. "tłuuuste gówno" "niezłe gówno, jaram się" itp. Czy mogę Was ładnie prosić abyście zaprzestali tych praktyk? :-) Mówię poważnie ;-).

Drogi Watażki nie przesłuchałem.

Poprzednia strona

Powrót do Skorup